Harbiye Hukuk Bürosu

Harbiye Hukuk Bürosu İstanbul da , uzun yıllara dayanan tecrübesi ile gerek ulusal gerekse uluslararası alanda faaliyet gösteren müvekkillerine hukukun birçok farklı alanında danışmanlık ve dava takibi hizmetleri veren bir hukuk bürosudur. Büromuz farklı uzmanlık alanlarında akademik başarı göstermiş profesyonel avukatlardan oluşmaktadır.

Harbiye Hukuk ve Danışmanlık bürosu İstanbul’da bulunmakta olup Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinde bulunan yetkin avukatlık bürolarıyla işbirliği içerisindedir. Avukatlık büromuz, müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki hizmet sağlamaktadır.

Neden Harbiye Hukuk?

Deneyimli Kadro

Deneyimli kadromuzla başta Gayrimenkul Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku alanları olmak üzere, Sözleşmeler, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Spor Hukuku, Sağlık Hukuku ve Rekabet Hukuku gibi birçok alanda, Avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Türkiye’nin gelişen ve dünyaya entegre olan ekonomisi ve bu kapsamda çeşitlenen hizmet taleplerine cevap verebilmek amacı ile Harbiye Hukuk bünyesinde, konusunda uzman avukatlar sorunlara çözüm odaklı yaklaşım sergilemektedir.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Bize danışmadan hareket etmeyin. Harbiye Hukuk & Danışmanlık İstanbul Çağlayan ofisimizde bizi ziyaret edebilir veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin yanınızdayız!

İlgi ve Takip

Kurulduğu günden bu yana müvekkillerin sorunlarının çözümünde mutlaka ortak bir yolun var olduğu kanaati ve ilkesi ile hareket etmiş, ilgi ve takibiyle yüksek oranda başarılı sonuçlara imza atılmıştır.

Google Yorumlarımız

Mükemmel
309 değerlendirmeler göre.
Oğuzhan Kelleci
Oğuzhan Kelleci
2023-12-11
Avukat hakim elmas işinde çok iyi
Aşkın Ergün
Aşkın Ergün
2023-12-05
Çok süper avukatları var avukat arayanlara tercih ederim
Gözde
Gözde
2023-12-01
İşinde başarılı
Nurgül Güngör
Nurgül Güngör
2023-12-01
İşten çıkarıldığım bir dönemde tesadüfen kesişti yollarımız birkaç kişiyle görüştüğüm halde hiçbir şekilde hukuken hakkım olmadığını ve tazminat alamayacağımı söylemelerine rağmen vaz gecmedim.Ama harbiye hukuk bürosu olarak yüzde 99 haklısınız kazanırsınız dedi bende onlara inanarak dava süreci başladı.Bir sene de sonuç olarak kazandık davama bakan Haşim elmas başta olmak üzere tüm avukatlara teşekkür ederim.ÇOK TEŞEKKÜRLER HARBİYE HUKUK BÜROSU
BİLAL UYAR
BİLAL UYAR
2023-11-29
memnun kaldım tesekkur edrim
Çiğdem Eskalan
Çiğdem Eskalan
2023-11-28
Google avukat arastirmasi yapiyordum yorumlara bakarak aradim gorusme icin randevu verdiler.ozelikle avukat haşim beye ve avukat şamil beye tsk ederim bizzat kendileri ilgilendiler.haşim beyle gorusmeye gidene kadar konumuzla ilgili danistigim kisiler olmustu.ama ayrintili tek tek arastirip bize gercegi soyleyip yol gosterdiler çok kibarlar işlerini durust yapiyorlar bir o kadarda guvenilirler kendilerine cok tsk ediyoruz hic dusunmeden haşim beye şamil beye basvurabilirsiniz
İsmail Berber
İsmail Berber
2023-11-27
İş mahkemesi ile ilgili muazzam bir bilgi ve tecrübeye sahip bir avukat firması.İşlerinde çok titiz ve dosyalar ile çok ilgileniyor ve iş bitiriyorlar. Deger kaybı ile ilgili şeffaf çalışıyorlar.Baskalarınıda yönlendirdim çok memnun kaldılar. Herkese her konuda tavsiye ederim.Ben memnun kaldım.
Mehmet Serhun Atik
Mehmet Serhun Atik
2023-11-26
Samimi ve işini layıkıyla yapan avukatlar, tüm emekleri için teşekkürlerimle...
Emrah Aslancı
Emrah Aslancı
2023-11-06
Şuan devam etmekte olan mahkemem Haşim bey sağolsun yeterince yardımcı olmaya çalışıyor 3. Duruşmaya ertelendi ama geç olsun güç olmasın Benim avukatim halleder Doğru yerdeyim biliyorum