HaberlerAVUKATA SOR

Avukata Sor Nedir?

Avukata Sor Nedir?

Bireyler ve kurumlar hayatlarının her anında karşılaştıkları olaylara ilişkin avukata danışma ihtiyacı duyabilirler. Günümüzde artık avukatlar danışmanlık hizmetini aktif olarak yerine getirmektedir. Karşılaşılan olaya ilişkin kişiler daha hukuki problem ortaya çıkmadan çözebilir ya da ilerleyen süreçlerde doğru adımları izlemeyi bu şekilde sağlayabilirler. Avukatlık Danışmanlık hizmeti klasik yöntemlerin yanında online olarak da gerçekleştirilmektedir.

Avukata Sor

Avukata Sor

Bireylere ve kurumlara karşılaştıkları hukuki problemler ile ilgili danışmanlık vermek amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda “avukata sor” “avukata soru sor”, “online avukata sor”, “sanal avukat soru sorma”, “hukuki soru sor” gibi sorgulamalar yapılmaktadır. Ofisimiz avukata soru isteklerinizi en hızlı ve doğru şekilde çözmektedir.

Avukat Soru Nasıl Sorulur?

Avukat Soru Nasıl Sorulur?

Web sayfamız üzerinden hukuki danışmanlık hizmetlerini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bunun için web sayfamızın İletişim bölümünden mesaj gönder butonunu kullanabilirsiniz. Avukata sor butonunda öncelikle hukuki alanını seçmelisiniz. Sonra başlık bölümünde mümkün olduğu kadar sorunuzu özetleyen bir cümle yazmalısınız. Sonra sormak istediğiniz sorunuzu doğru ve ayrıntılı bilgiler içinde somutlaştırıp açıklayın. Ne kadar detaylı açıklama yaparsanız size o kadar daha çok yardımcı olabiliriz. Lütfen sorunuz herhangi bir kişisel bilgi, reklam, hakaret içermemeli. Gerektiğinde evrak yükleyebilirsiniz. Tüm bilgileri verdikten sonra başvurunuzu yollayabilirsiniz. Kısa bir süre sonra avukatlarımız sizinle irtibata geçer ve size özel bir fiyat teklifi sunar. Teklifi kabul edebilirsiniz veya ret edebilirsiniz. Teklifi kabul ettiğiniz takdirde avukatımız verilen fiyat teklifi üzerinden hizmetini gerçekleştirecektir.

Online Avukata Sor Hizmeti

Online Avukata Sor Hizmeti

Teknolojinin gelişmesiyle beraber hukuk hizmetleri de klasik yöntemler dışında online olarak da gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Klasik yöntem olarak bildiğimiz hukuk ofislerine gitmenin aksine online avukata sor hizmetinde online sistemler üzerinden avukata soru sorma imkanı elde edilmiştir. Hangi yöntem kullanılırsa kullanılsın günümüzde hukuki meseleler ile ilgili avukata danışmak gerekir. Danışılan avukatın ise bu alanla ilgili yeterli bilgi ve tecrübesi olması gerekmektedir. 

Hukuki meseleler ile ilgili olarak süreci kendi yöneten kişi ile bir avukat desteği alan kişi arasında muhakkak farklılıklar olacaktır. Bu zamana kadar edinilen tecrübeler danışmanlık hizmeti almanın hem zaman hem de parasal kayıplar yaşamaktan koruyacaktır.

Web sitemiz üzerinden talep edilmesi halinde online avukata sor bölümünden hukuki destek sağlanmaktadır. Yaşanılan tüm uyuşmazlıklarda en kısa süre içerisinde sizlere ayrıntılı bir şekilde geri dönüş sağlanmaktadır. 

Online avukata sor hizmetinden yararlanmak için web sitemizde bulunan avukata sor bölümündeki formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldururken yaşadığınız olayı anlatarak elinizde bulunan belgeleri yine sistem üzerinden bize gönderimini sağlayabilirsiniz. Gönderime müteakip en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. 

Online Danışmanlık Ödemesi Nasıl Yapılır?

Online Danışmanlık Ödemesi Nasıl Yapılır?

Avukatların bağlı bulunduğu meslek birlikleri olan Barolar ücretsiz hukuk hizmeti verilmesini yasaklamaktadırlar. Bu nedenle hukuk hizmeti ücret alınmaksızın yürütülemez. Danışmanlık hizmeti ve online görüşmeler de ücretlendirilmektedir. Karşılıklı belirlenen randevu tarihi ve saatinde online danışmanlık görüşmesi gerçekleştirilecektir. Danışanlar görüşme saatinden önce randevularından vazgeçebilirler. Bildirime müteakip hemen ücret iadesi işlemi başlatılarak. Ödeme yapılan bankaya bağlı olarak birkaç gün içerisinde ücret iadesi gerçekleştirilmektedir. 

Sanal Avukata Soru Sorma

Sanal Avukata Soru Sorma

Günümüzde hukuki uyuşmazlıklar için danışmanlık hizmeti almak sanal yani internet aracılığıyla da yapılabilmektedir. Bu görüşmeler yüz yüze yapılabileceği gibi internet ortamında da gerçekleştirilebilmektedir. Yaşanılan uyuşmazlıklarda her zaman hukuk desteği almak danışanların faydasına olmaktadır. Kişilerin hak kaybına uğramamak için mutlaka alanında uzman bir avukattan destek alması yerinde olacaktır. Detaylı ve sonuç odaklı görüşmelerin sağlanabilmesi için mutlaka avukat ile görüşme yapılmasını tavsiye ederiz.

Avukata Whatsapp’dan Soru Sor

Avukata Whatsapp'dan Soru Sor

Hukuk ofisimize telefon ya da online olarak anında Whatsapp üzerinden danışabilirsiniz. https://www.harbiyehukuk.com/ web adresi üzerinden ofisimizin konum bilgisine ulaşıp randevu alabilirsiniz. Yaşadığınız tüm hukuki sorunlarda alanında uzman avukatlarımızdan destek alabilirsiniz. Destek için hem Avukata Sor formunu kullanabilir hem Whatsapp üzerinden yazabilir hem de ofisimizi arayabilirsiniz.

Avukata Zoom Üzerinden Online Soru Sor

Avukata Zoom Üzerinden Online Soru Sor

Online avukatlık ve danışmanlık hizmeti almak isteyenler için günümüzde çeşitli uygulamalar kullanılmaktadır. Bu sayede yer ve şehir kısıtlaması olmadan gerçekleştirilebilmektedir. Zoom uygulaması da bunlardan biridir. Zoom uygulamasının edinilmiş olması bunun için yeterlidir. 

Online Avukat Canlı Destek

Online Avukat Canlı Destek

Web sitemizin avukata online soru sor bölümünden, hukukla ilgili her türlü soru sorulabilir ve bilgi desteği alınabilirsiniz. Web sitemize giriş yapılarak, hukuki destek  ve online bilgi alışverişi yapabilirsiniz.

Yaşanılan hukuki sorunlarda kendi sorularınızı online olarak avukatlarımıza iletebilirsiniz. İlgili avukatımız tarafından en kısa sürede dönüş yapılarak destek sağlanmaktadır.

Online Avukata Soru Nasıl Sorabilirim?

Online Avukata Soru Nasıl Sorabilirim?

Web sitemizden avukata sor bölümünde bulunan form doldurularak soru sormak mümkündür. Ayrıca whatsapp üzerinden ve doğrudan ofisimiz aranarak da destek alınması mümkündür. Danışman avukatlarımız tarafından sorularınız incelenerek tarafınızla iletişime geçilecektir. Ücreti karşılığında kapsamlı bir hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, sayfamızın en altındaki telefon numarasından büromuza ulaşabilirsiniz. 

Online Avukata Soru Sormak Ücretsiz mi?

Online Avukata Soru Sormak Ücretsiz mi?

Avukata soru sor hattı, avukat ile kurulacak ilk ilişkiyi ifade eder. Kural olarak avukatların ücretsiz hukuki danışma vermesi mümkün değildir. Ücretsiz soru ve cevap yöntemi, avukat için disiplin suçu oluşturur. Avukata soru sor hattı üzerinden, avukata danışmak istediğiniz konu başlığını iletebilirsiniz.

Online Avukata Soru Sor Hizmetinde Gizlilik Nasıl Sağlanır?

Online Avukata Soru Sor Hizmetinde Gizlilik Nasıl Sağlanır?

Avukatlık Kanunu gereği avukatların sır saklama yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu nedenle de formda vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve hukuki probleme ilişkin bilgiler gizli olup üçüncü kişilerle sitemizin hiçbir yerinde paylaşılmamaktadır. Danışmanlık almayı düşünenler bu noktada çekinceli davransalar da avukata danışmayarak daha büyük zararlarla karşı karşıya kalma durumları olabilmektedir. Herhangi bir hak kaybına uğramamak adına süreci tecrübeli bir avukat ile takip etmek faydalı olacaktır.

Online Avukata Sor Görüşmeleri İçin Genel Bilgiler ve Görüşme Kuralları

 1. Online Hukuki Danışmanlık hizmeti görüntülü ve sesli olarak Skype, Zoom ve Whatsapp programı üzerinden yapılır. 
 2. Online Hukuki Danışmanlık görüşmeleri ofisimizde gerçekleşen diğer görüşmelerle aynı standartlarda uygulanmakta olup görüşme süresi 75 dakika ile sınırlıdır. 
 3. Online Hukuki Danışmanlık görüşmeleri ofisimizin çalışma gün ve saatleri içinde gerçekleştirilir. Hukuki destek talebinde bulunan tarafa farklı bir saat aralığı uygun olduğu takdirde bunu ofisimiz ile irtibata geçerek esneklik sağlanmaya çalışılmaktadır.
 4. Randevunuzu iptal etmeniz gerektiği durumlarda, online görüşmenizden en az 4 saat öncesinde iptal etmeniz gerekmektedir.
 5. Başvuruda bulunan kişi ile yapılacak olan ilk görüşme değerlendirme görüşmesi olup bu görüşmenin sonrasında avukatlarımızın gerekli gördüğü durumlarda danışan kişi yüz yüze hukuki danışmanlık almaya yönlendirebilir. Online görüşmeden sonra yapılacak yüz yüze görüşmede ücret talep edilmemektedir.
 6. Online Hukuki Danışmanlık görüşmeleri ofisimizde gerçekleşen diğer görüşmelerle aynı standartlarda uygulanmakta olup ödemelerin nasıl yapılabileceği ve randevu ile ilgili ofisimize ait online danışma hattı olan 0507 433 00 00 numaradan bilgi ve randevu alabilirsiniz.
 7. Yapılan görüşmelerde gizlilik prensibine bağlı kalınmakta ve etik ilkelerle ilgili kurallar izlenmektedir. Avukat, danışan tarafından paylaşılan tüm bilgileri bu gizlilik kuralları doğrultusunda saklı tutmakla yükümlüdür. 

Avukata Sor Hizmetimizden Faydalanmak için Bize Ulaşın

Ceza Avukatına Soru Sor

Ceza hukukunda avukatların en sık karşılaştığı suç tipleri şunlardır;

 • İftira Suçu (TCK 267.md)
 • Cinsel Saldırı Suçu (TCK 102.md)
 • Cinsel Taciz Suçu (TCK 86.md)
 • Reşit Olmayanla Cinsel İlişki Suçu (TCK 104.md)
 • Çocukların Cinsel İstismar Suçu (TCK 103.md)
 • Kasten Yaralama Suçu (TCK 86.md)
 • Güveni Kötüye Kullanma Suçu (TCK 155.md)
 • Dolandırıcılık Suçu (TCK 157.md)
 • Hakaret Suçu (TCK 125.md)
 • Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma Suçu (TCK 109.md)
 • Tehdit Suçu (TCK 106.md)
 • Şantaj Suçu (TCKK 107.md)
 • Konut Dokunulmazlığının İhlali Suçu (TCK 116.md)
 • İşkence Suçu (TCK 94.md)
 • Haberleşmenin Gizliliğini İhlal Suçu (TCK 132.md)

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren ve ofisleri yine İstanbul ve Ankara’da bulunan ceza avukatları hem bu ilde bulunan hem diğer illerde bulunan tüm ceza davalarınızı takip edebilir. Sadece mesafeden kaynaklanan durum sebebiyle avukatın daha fazla mesai yapması gerekebilir. Avukatlık sözleşmesi yapılırken bu durum göz önünde bulundurularak yapılır. Bu nedenle; Arnavutköy Ceza Avukatı, Ataşehir Ceza Avukatı, Avcılar Ceza Avukatı, Bağcılar Ceza Avukatı, Bahçelievler Ceza Avukatı, Bakırköy Ceza Avukatı, Başakşehir Ceza Avukatı, Bayrampaşa Ceza Avukatı, Beşiktaş Ceza Avukatı, Beykoz Ceza Avukatı, Beylikdüzü Ceza Avukatı, Beyoğlu Ceza Avukatı,

Büyükçekmece Ceza Avukatı, Çatalca Ceza Avukatı, Çekmeköy Ceza Avukatı, Esenler Ceza Avukatı, Esenyurt Ceza Avukatı, Eyüpsultan Ceza Avukatı, Fatih Ceza Avukatı, Gaziosmanpaşa Ceza Avukatı, Güngören Ceza Avukatı, Kadıköy Ceza Avukatı, Kağıthane Ceza Avukatı, Kartal Ceza Avukatı, Küçükçekmece Ceza Avukatı, Maltepe Ceza Avukatı, Pendik Ceza Avukatı, Sancaktepe Ceza Avukatı, Sarıyer Ceza Avukatı, Silivri Ceza Avukatı, Sultanbeyli Ceza Avukatı, Sultangazi Ceza Avukatı, Şile Ceza Avukatı, Şişli Ceza Avukatı, Tuzla Ceza Avukatı, Ümraniye Ceza Avukatı, Üsküdar Ceza Avukatı, Zeytinburnu Ceza Avukatı, Ankara Ceza Avukatı arayışında olan müvekkiller ofisimiz ile irtibata geçmeleri halinde bu masraf olmadan görüşme sağlamış olacaktır. 

En iyi ceza avukatı İstanbul ve Ankara il sınırları içerisinde bulunan avukatların websiteleri aracılığıyla bulunabilir. İstanbul’da en iyi avukatlar genellikle gelişen teknolojiyi ve güncellemeleri takip eder, bilgi içerikli makaleler yayınlayarak farkındalık oluşturmaya çalışır.

Boşanma Avukatına Soru Sor

Aile hukukunda avukatların en sık karşılaştığı konular şunlardır;

 • Anlaşmalı Boşanma Davası
 • Çekişmeli Boşanma Davası
 • Evlilik Birliğinin Temelinden Sarsılması Nedeniyle Boşanma Davası (Şiddetli Geçimsizlik)
 • Terk Sebebiyle Boşanma Davası
 • Zina Sebebiyle Boşanma Davası
 • Hayata Kast, Pek Kötü Muamele ve Onur Kırıcı Davranış Nedeniyle Boşanma Davası
 • Küçük Düşürücü Suç İşleme veya Haysiyetsiz Hayat Sürme Nedeniyle Boşanma Davası
 • Akıl Hastalığı Sebebiyle Boşanma Davası
 • Boşanmada Maddi ve Manevi Tazminat Davası
 • Nafaka Davası
 • Nafaka Artırım Davası
 • Nafakanın İndirilmesi veya Kaldırılması Davası
 • Çocuk Velayet Davası
 • Boşanmada Mal Paylaşımı veya Mal Rejiminin Tasfiyesi Davası
 • Nişan Bozma İle İlgili Davalar
 • Ziynet Alacağı Davası
 • Mehir Alacağı Davası
 • İddet Müddeti Kaldırılması Davası
 • Evlat Edinme Davası
 • Çocuk Kaçırma Davası
 • Aile Konutu Şerhi Konulması Davası
 • Aile Konutunun Tahsis Edilmesi Davası

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren ve ofisleri yine İstanbul ve Ankara’da bulunan boşanma avukatları hem bu ilde bulunan hem diğer illerde bulunan tüm boşanma davalarınızı takip edebilir. Sadece mesafeden kaynaklanan durum sebebiyle avukatın daha fazla mesai yapması gerekebilir. Avukatlık sözleşmesi yapılırken bu durum göz önünde bulundurularak yapılır. Bu nedenle; Arnavutköy Boşanma Avukatı, Ataşehir Boşanma Avukatı, Avcılar Boşanma Avukatı, Bağcılar Boşanma Avukatı, Bahçelievler Boşanma Avukatı, Bakırköy Boşanma Avukatı, Başakşehir Boşanma Avukatı, Bayrampaşa Boşanma Avukatı, Beşiktaş Boşanma Avukatı, Beykoz Boşanma Avukatı, Beylikdüzü Boşanma Avukatı, Beyoğlu Boşanma Avukatı, Büyükçekmece Boşanma Avukatı, Çatalca Boşanma Avukatı, Çekmeköy Boşanma Avukatı, Esenler Boşanma Avukatı, Esenyurt Boşanma Avukatı, Eyüpsultan Boşanma Avukatı, Fatih Boşanma Avukatı,

Gaziosmanpaşa Boşanma Avukatı, Güngören Boşanma Avukatı, Kadıköy Boşanma Avukatı, Kağıthane Boşanma Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Küçükçekmece Boşanma Avukatı, Maltepe Boşanma Avukatı, Pendik Boşanma Avukatı, Sancaktepe Boşanma Avukatı, Sarıyer Boşanma Avukatı, Silivri Boşanma Avukatı, Sultanbeyli Boşanma Avukatı, Sultangazi Boşanma Avukatı, Şile Boşanma Avukatı, Şişli Boşanma Avukatı, Tuzla Boşanma Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Üsküdar Boşanma Avukatı, Zeytinburnu Boşanma Avukatı, Ankara Boşanma Avukatı arayışında olan müvekkiller ofisimiz ile irtibata geçmeleri halinde bu masraf olmadan görüşme sağlamış olacaktır.

Evlilikte verilen mücadele, eşler arasındaki tartışmalar ve müzakereler ardından boşanma kararına varan süreç kişiyi yorar. Akabinde gündeme gelecek hukuki ve finansal meseleler ile ilgili çıkabilecek zorlukların göğüslenebilmesi için en iyi boşanma avukatı ile yola çıkılması hayati bir meseledir.

En iyi boşanma avukatı müvekkiliyle en iyi empati kurabilen, boşanma hukukunu anlayan, müvekkilinin veya diğer tarafın özel hayatına karışmayan, müvekkilinin verdiği bilgileri sır olarak saklayan, iyi bir strateji oluşturabilen, dürüst, sürekli ve açık iletişim kurabilen avukattır. En iyi boşanma avukatı İstanbul il sınırları içerisinde bulunan avukatların websiteleri aracılığıyla bulunabilir. İstanbul’da en iyi avukatlar genellikle gelişen teknolojiyi ve güncellemeleri takip eder, bilgi içerikli makaleler yayınlayarak farkındalık oluşturmaya çalışır.

İş Hukuku Avukatına Soru Sor

İş hukukunda avukatların en sık karşılaştığı konular şunlardır;

 • İşverenin Çalışma Koşullarında Değişiklik Yapması
 • İşçilik Alacağı
 • İşçilik Alacaklarının İcrası
 • İşçilik Alacaklarında Faiz ve Zamanaşımı
 • İşten Çıkış Kodu
 • İş Sözleşmesi
 • Belirli Süreli İş Sözleşmesi
 • Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi
 • Yarı Zamanlı Çalışma
 • Çalışma Saatlerinin Düzenlenmesi
 • İşyeri Yönetmeliği
 • Doğum İzni
 • Evlilik İzni
 • Haklı Fesih
 • Haksız Fesih
 • Kıdem Tazminatı
 • İhbar Tazminatı
 • İşe İade Talebi
 • İşe Başlatmama Tazminatı
 • Boşta Geçen Süre Tazminatı
 • İşçi Hakları
 • Ücretsiz İzin
 • Ücretli İzin
 • İşten İstifa Süreci
 • İşten Çıkarılma Süreci

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren ve ofisleri yine İstanbul ve Ankara’da bulunan işçi avukatları hem bu ilde bulunan hem diğer illerde bulunan tüm boşanma davalarınızı takip edebilir. Sadece mesafeden kaynaklanan durum sebebiyle avukatın daha fazla mesai yapması gerekebilir. Avukatlık sözleşmesi yapılırken bu durum göz önünde bulundurularak yapılır. Bu nedenle; Arnavutköy İş Hukuku Avukatı, Ataşehir İş Hukuku Avukatı, Avcılar İş Hukuku Avukatı, Bağcılar İş Hukuku Avukatı, Bahçelievler İş Hukuku Avukatı, Bakırköy İş Hukuku Avukatı, Başakşehir İş Hukuku Avukatı, Bayrampaşa İş Hukuku Avukatı, Beşiktaş İş Hukuku Avukatı, Beykoz İş Hukuku Avukatı,

Beylikdüzü İş Hukuku Avukatı, Beyoğlu İş Hukuku Avukatı, Büyükçekmece İş Hukuku Avukatı, Çatalca İş Hukuku Avukatı, Çekmeköy İş Hukuku Avukatı, Esenler İş Hukuku Avukatı, Esenyurt İş Hukuku Avukatı, Eyüpsultan İş Hukuku Avukatı, Fatih İş Hukuku Avukatı,

Gaziosmanpaşa İş Hukuku Avukatı, Güngören İş Hukuku Avukatı, Kadıköy İş Hukuku Avukatı, Kağıthane İş Hukuku Avukatı, Kartal İş Hukuku Avukatı, Küçükçekmece İş Hukuku Avukatı, Maltepe İş Hukuku Avukatı, Pendik İş Hukuku Avukatı, Sancaktepe İş HUKUKU Avukatı, Sarıyer İş Avukatı, Silivri İş Avukatı, Sultanbeyli İş Avukatı, Sultangazi İş Avukatı, Şile İş Avukatı, Şişli İş Avukatı, Tuzla İş Avukatı, Ümraniye İş Avukatı, Üsküdar İş Avukatı, Zeytinburnu İş Avukatı, Ankara İş Avukatı arayışında olan müvekkiller ofisimiz ile irtibata geçmeleri halinde bu masraf olmadan görüşme sağlamış olacaktır.

İş hukukunda verilen mücadele, işçi ile işveren arasındaki tartışmalar ve müzakereler süren ve tarafları yoran bir süreçtir. Akabinde gündeme gelecek hukuki ve finansal meseleler ile ilgili çıkabilecek zorlukların göğüslenebilmesi için en iyi iş avukatı ile yola çıkılması hayati bir meseledir.

En iyi iş avukatı müvekkiliyle en iyi empati kurabilen, iş hukukunu anlayan, müvekkilinin veya diğer tarafın özel hayatına karışmayan, müvekkilinin verdiği bilgileri sır olarak saklayan, iyi bir strateji oluşturabilen, dürüst, sürekli ve açık iletişim kurabilen avukattır. En iyi iş avukatı İstanbul il sınırları içerisinde bulunan avukatların websiteleri aracılığıyla bulunabilir. İstanbul’da en iyi avukatlar genellikle gelişen teknolojiyi ve güncellemeleri takip eder, bilgi içerikli makaleler yayınlayarak farkındalık oluşturmaya çalışır.

Yabancılar Hukuku Avukatına Soru Sor

Ofisimiz yabancı müvekkillere vatandaşlık, çalışma izni ve oturum izni gibi hususlarda destek vermektedir. Bunlara ek olarak yabancı mahkeme kararlarının tanınması ve tenfizi, arabuluculuk ve tahkime ilişkin her türlü yasal işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Gayrimenkul Avukatına Soru Sor

Gayrimenkul hukukunda avukatların en sık karşılaştığı konular şunlardır;

 • Kira Sözleşmesi
 • Konut ve İşyeri Kira Sözleşmesi
 • Kira Tespit Davası
 • Kiracının Tahliyesi
 • Kiraya Veren ve Kiracının Sorumlulukları
 • Kira Sözleşmesinin Sona Ermesi
 • Belirli Süreli Kira Sözleşmesi
 • Kiracıyı Çıkarma
 • Kirayı Ödemeyen Kiracının Tahliyesi İşlemleri
 • Yazılı Tahliye Taahhüdü Düzenleme
 • Taahhütnamelerden Doğan İhtilaflar
 • Haklı Sebepten İki İhtarla Taliye
 • İhtiyaç Nedeniyle Tahliye
 • Kentsel Dönüşüm Nedeniyle Tahliye
 • Alt Kiracılık
 • Kira Bedelinin Belirlenmesidir.

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren ve ofisleri yine İstanbul ve Ankara’da bulunan gayrimenkul avukatları hem bu ilde bulunan hem diğer illerde bulunan tüm boşanma davalarınızı takip edebilir. Sadece mesafeden kaynaklanan durum sebebiyle avukatın daha fazla mesai yapması gerekebilir. Avukatlık sözleşmesi yapılırken bu durum göz önünde bulundurularak yapılır. Bu nedenle; Arnavutköy Gayrimenkul Avukatı, Ataşehir Gayrimenkul Avukatı, Avcılar Gayrimenkul Avukatı, Bağcılar Gayrimenkul Avukatı, Bahçelievler Gayrimenkul Avukatı, Bakırköy Gayrimenkul Avukatı, Başakşehir Gayrimenkul Avukatı, Bayrampaşa Gayrimenkul Avukatı,

Beşiktaş Gayrimenkul Avukatı, Beykoz Gayrimenkul Avukatı, Beylikdüzü Gayrimenkul Avukatı, Beyoğlu Gayrimenkul Avukatı, Büyükçekmece Gayrimenkul Avukatı, Çatalca Gayrimenkul Avukatı, Çekmeköy Gayrimenkul Avukatı, Esenler Gayrimenkul Avukatı, Esenyurt Gayrimenkul Avukatı, Eyüpsultan Gayrimenkul Avukatı,

Fatih Gayrimenkul Avukatı, Gaziosmanpaşa Gayrimenkul Avukatı, Güngören Gayrimenkul Avukatı, Kadıköy Gayrimenkul Avukatı, Kağıthane Gayrimenkul Avukatı, Kartal Gayrimenkul Avukatı, Küçükçekmece Gayrimenkul Avukatı, Maltepe Gayrimenkul Avukatı, Pendik Gayrimenkul Avukatı, Sancaktepe Gayrimenkul Avukatı, Sarıyer Gayrimenkul Avukatı, Silivri Gayrimenkul Avukatı, Sultanbeyli Gayrimenkul Avukatı, Sultangazi Gayrimenkul Avukatı, Şile Gayrimenkul Avukatı, Şişli Gayrimenkul Avukatı, Tuzla Gayrimenkul Avukatı, Ümraniye Gayrimenkul Avukatı, Üsküdar Gayrimenkul Avukatı, Zeytinburnu Gayrimenkul Avukatı, Ankara Gayrimenkul Avukatı arayışında olan müvekkiller ofisimiz ile irtibata geçmeleri halinde bu masraf olmadan görüşme sağlamış olacaktır.

En iyi gayrimenkul avukatı müvekkiliyle en iyi empati kurabilen, gayrimenkul hukukunu anlayan, müvekkilinin veya diğer tarafın özel hayatına karışmayan, müvekkilinin verdiği bilgileri sır olarak saklayan, iyi bir strateji oluşturabilen, dürüst, sürekli ve açık iletişim kurabilen avukattır. En iyi gayrimenkul avukatı İstanbul il sınırları içerisinde bulunan avukatların websiteleri aracılığıyla bulunabilir. İstanbul’da en iyi avukatlar genellikle gelişen teknolojiyi ve güncellemeleri takip eder, bilgi içerikli makaleler yayınlayarak farkındalık oluşturmaya çalışır.

6 yorum

 1. UYaptan mahkeme kararı ve kesinleşme şerhini çıkartıp imza nereden attırabilirim? Bulunduğum şehirdeki adliyeden yaptırabilir miyim yoksa davanın görüldüğü şehire mi gitmem gerekiyor acaba ?

 2. Merhaba ben ANKARA keçiören sancaktepe mahalesinde ikmet ediyorum kiracıyım evsahibi Sözleşmenin Haziran ayında dolmasına rağmen ara zammı talep ediyor buna hakkı varmı kanunen 4.000.00 tl idi kira yardımcı olabilirmisiniz . Ayrıca ben oturalı 10 sene oldu

 3. 20 sene önce aile zoruyla fabrikayi erkek kardeşine devrettiler şimdi halkaları almak istese alabilir mi ama önceden babalar kızlar almasın diye bi baba yiyenin diger babada yeğeni devir etmiş

 4. Merhabalar vasiyet ile babamızın üzerinden alınıp kardeşim ve benım uzerıme arsa verıldı ve arsayı kat karşılığı müthhaite verıldı evler bıttı tapular üzerime alındı ve bu evlerı satmak istiyorum ama ailem karşı geliyor bunun hakkında bir işlem yapıla bilirmi

 5. merhaba , şkoçhisar sulh hukuk mahkemesinden 3 evrak gelmiş . ortaklığın satış yoluyla giderilmesi , ortaklığın giderilmesi ve duruşma tutanağı şle yeni duruşma tarihi.. ben listedeki kimseyi tanımıyorum ne yapcağımı da bilmiyorum bir işlem yapmam lazım mı?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Yap