null

Av.Haşim ELMAS Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.
Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi”, “Uzlaştırmacı Eğitimi” ve “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır.
Özellikle İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yabancılar Hukuku, Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır. İleri seviye İngilizce bilmektedir.

Av. Haşim ELMAS

null

Av. Şamil KAYA, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 yılında onur derecesiyle mezun olmuştur. Lise öğrenimini yatılı şekilde Erdoğan Akdağ Anadolu Öğretmen Lisesi’nde 2010 yılında birincilikle tamamlayan Şamil Kaya, 2018 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalı Başkanlığı Özel Hukuk Doktora Programı’nı 2023 yılında başarıyla tamamlamış ve hali hazırda İş Hukuku alanında doktora tezi yazım aşamasındadır. Şamil Kaya, ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, seminer ve konferanslarda sıkça rol almıştır.

Av. Şamil KAYA

null

Av.Yusuf Emrehan Sucu tam burslu olarak eğitimini sürdürdüğü Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tamamlamıştır. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır.
İş Hukukuna ilişkin alacaklar ve Tazminat Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Büromuzda, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Yusuf Emrehan SUCU

null

Arb. Av. Hulusi Hatıpoğlu, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Avukatlık kariyerine Konya Barosu’nda başlayan Arb. Av. Hulusi Hatıpoğlu, kariyerini İstanbul’da devam ettirmektedir. Özellikle İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Yabancılar Hukuku, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanında çalışmalarını sürdürmektedir.
Arb. Av. Hulusi Hatıpoğlu, 2022 yılında Adalet Bakanlığı tarafından yapılan Arabuluculuk Sınavında başarılı olarak Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı arabuluculuk siciline kayıt olmuştur. İş hukuku, tüketici hukuku ve ticaret hukuku alanlarında uzman arabulucu olarak görev yapmaktadır.
İyi derecede Arapça bilen Arb. Av. Hulusi Hatıpoğlu, yabancılar hukuku alanında yüksek lisans çalışmalarına devam etmektedir.

Arb. Av. Hulusi Hatıpoğlu

null

Av. D. Kıvılcım ÜNAL İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Aile Hukuku, Kira Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Şirket Danışmanlığı alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. D.Kıvılcım ÜNAL

null

Av. Mustafa Malkoç, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık kariyerine Kütahya Barosu'nda başlayan Av. Mustafa Malkoç, 2012 yılında avukatlık ruhsatını aldıktan sonra kısa bir süre Tavşanlı’da avukatlık yaptıktan sonra idari yargı hakimliği sınavını kazanarak hakimlik stajına başlamıştır. İstanbul Bölge İdare Mahkemesinde stajını tamamladıktan sonra İstanbul İdare Mahkemesine atanmış ve bir süre burada çalışmıştır. Hakimlikten ayrıldıktan sonra İstanbul’da avukat olarak gayrimenkul hukuku, kamulaştırma hukuku, idare ve vergi hukuku ağırlıklı olarak çalışmaya başlamıştır.

Av. Mustafa Malkoç

null

Av. Nurullah YILDIRIM Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır.
Özellikle Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku başta olmak üzere İnfaz Hukuku, İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta Hukuku, Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Av. Nurullah YILDIRIM

null

Av. Mehmet Arısoy Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Avukatlık stajını tamamlamasının ardından İtalya/Roma Sapienza Üniversitesi’nde %100 burslu olarak yüksek lisans eğitimini sürdürmüştür. Yurt dışı kariyerini İsveç Stockholm’de tamamlamış 4 senelik yurt dışı tecrübesinin ardından kariyerini İstanbul’da devam ettirmektedir.
İleri düzeyde İsveççe ve İngilizce bilen Av. Mehmet Arısoy Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir.
Av. Mehmet Arısoy Dream Line Projesinde Dünya 5.liği ve Comenius Projeleri kapsamında yapılan Green Europa gibi yurtdışına yönelik farklı birçok alanda başarıya imza atmıştır.

Av. Mehmet Arısoy

null

Av.Kürşat YOĞURTÇU tam burslu olarak eğitimini sürdürdüğü Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinden yüksek onur öğrencisi ve fakülte birincisi olarak; aynı üniversiteden Uluslararası İlişkiler Bölümü yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli blog yazıları yazmış, “Bedelde Muvazaanın Önalım Bedeline Etkisine Dair Yargıtay Kararı İncelemesi” adlı çalışmasıyla Ağustos 2021 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Yayınları tarafından ilk baskısı yapılan Bilime Genç Bakış adlı araştırma kitabına yazar olarak katkıda bulunmuştur.
Özellikle Sigorta Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Tazminat Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir.
İleri derecede İngilizce ve orta derecede Japonca bilmektedir.

Av. Kürşat YOĞURTÇU

null

Av. Ertuğrul YILDIRIM İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2011 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak olarak mesleğini icra etmiştir. Özellikle Ceza Hukuku, İnfaz Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku, Kira Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında faaliyet göstermiştir. 10 yılı aşkın kariyerinde bini aşkın dava ve uyuşmazlığı çözüme kavuşturmuştur.
İstanbul Üniversitesi ‘nde tezli yüksek lisansına devam etmektedir.

Av. Ertuğrul YILDIRIM

null

Av. Beril ERYILMAZ İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.
Özellikle Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. Uluslararası alanda ise “COVİD-19 Ve Sözleşmeler Hukuku Webinarı ( Sertifikayı veren kurum : European Law Students Association )” ile “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku (Sertifikayı veren kurum : European Law Students Association )” sertifika programlarını tamamlamıştır.
İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Beril ERYILMAZ

null

Av. Merve SEZGİN eğitimini sürdürdüğü İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Milletlerarası Özel Hukuk Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.
İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Yargılama Sürecinde Çatışma Yöntemleri, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Birleşme ve Devralmalar gibi ulusal ve uluslararası alanda birden fazla sertifika programını tamamlamıştır.
İleri derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca bilmektedir.

Av. Merve SEZGİN

null

Av. İclal YILDIRIM Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, akabinde de “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programını tamamlamıştır.
Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmakta olup arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
İngilizce bilmektedir.

Av. İclal YILDIRIM

null

Av. Fatma YILMAZ 2021 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, akabinde de “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programını tamamlamıştır.
Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmakta olup arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Av. Fatma YILMAZ

null

Av. Şeyma KINAY Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır.
Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukukuna ilişkin alacaklar ve Tazminat Hukuku alanında uzmanlaşmış ve arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Şeyma KINAY

null

Av. Emine TEKİNALP, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünden ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Özelikle Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermekte, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.
İleri derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Emine TEKİNALP

null

Av. Afra FIRAT İstanbul Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.
Aile Hukuku, İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirket Danışmanlığı alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Ulusal ve uluslararası alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. Uluslararası alanda ise “Bilişim Suçları (International Law Student Association) ile “İnsan Hakları Bağlamında Kadın (International Law Student Association)” seminer programlarını tamamlamıştır.
İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Afra FIRAT

null

Stj.Av.İhsan UYĞUR tam burslu olarak eğitim gördüğü Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.
Özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir.

Av. İhsan UYĞUR

null

Stj. Av. Ahmetcan KESEPARA Trabzon Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır. Özelikle Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Stj. Av. Ahmetcan KESEPARA

null

Fatih ELMAS, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünden 2019 yılında mezun olmuşrur. Psikolojik danışmanlık ve rehberlik lisans eğitimi boyunca çeşitli konferans ve eğitimlere katılmış. Narsisizm ,psikoterapi legoterapi, panik bozukluk bunlardan sadece bazılarıdır. Hukuk alanındaki psikolojik esasları hukuki temellerle birleştirme adına 2023 yılında tam burslu olarak Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’ne yerleşmiş, hala daha öğrenimine devam etmektedir.

Fatih ELMAS