null

Av.Haşim ELMAS Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.

Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. “Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Eğitimi”, “Uzlaştırmacı Eğitimi” ve “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır.
Özellikle İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yabancılar Hukuku, Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır. İleri seviye İngilizce bilmektedir.

Av. Haşim ELMAS

null

Av.Yusuf Emrehan Sucu tam burslu olarak eğitimini sürdürdüğü Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tamamlamıştır. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır.

İş Hukukuna ilişkin alacaklar ve Tazminat Hukuku alanında uzmanlaşmıştır. Büromuzda, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Yusuf Emrehan SUCU

null

Av. D. Kıvılcım ÜNAL İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

Aile Hukuku, Kira Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Şirket Danışmanlığı alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. D.Kıvılcım ÜNAL

null

Av.Nurullah YILDIRIM Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programlarını tamamlamıştır.

Özellikle Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku başta olmak üzere İnfaz Hukuku, İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sigorta Hukuku, Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Av. Nurullah YILDIRIM

null

Av.Kürşat YOĞURTÇU tam burslu olarak eğitimini sürdürdüğü Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinden yüksek onur öğrencisi ve fakülte birincisi olarak; aynı üniversiteden Uluslararası İlişkiler Bölümü yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli blog yazıları yazmış, “Bedelde Muvazaanın Önalım Bedeline Etkisine Dair Yargıtay Kararı İncelemesi” adlı çalışmasıyla Ağustos 2021 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Yayınları tarafından ilk baskısı yapılan Bilime Genç Bakış adlı araştırma kitabına yazar olarak katkıda bulunmuştur.

Özellikle Sigorta Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Tazminat Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir.

İleri derecede İngilizce ve orta derecede Japonca bilmektedir.

Av. Kürşat YOĞURTÇU

null

Av.Ertuğrul YILDIRIM İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2011 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak olarak mesleğini icra etmiştir. Özellikle Ceza Hukuku, İnfaz Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Vergi Hukuku, Kira Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku alanlarında faaliyet göstermiştir. 10 yılı aşkın kariyerinde bini aşkın dava ve uyuşmazlığı çözüme kavuşturmuştur.
İstanbul Üniversitesi ‘nde tezli yüksek lisansına devam etmektedir.

Av.Ertuğrul YILDIRIM

null

Av.Beril ERYILMAZ İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Özellikle Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Ulusal alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. Uluslararası alanda ise “COVİD-19 Ve Sözleşmeler Hukuku Webinarı ( Sertifikayı veren kurum : European Law Students Association )” ile “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku (Sertifikayı veren kurum : European Law Students Association )” sertifika programlarını tamamlamıştır.

İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Beril ERYILMAZ

null

Av. Muhammed Hüseyin MUSAN İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Büromuzda Yabancılar Hukuku, Kira Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Çeşitli sertifika programlarına katılmış ve sertifikalar almıştır. Ney eğitmenliği sertifikası bulunmaktadır.

Av. Muhammed Hüseyin MUSAN

null

Av. Merve SEZGİN eğitimini sürdürdüğü İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde Milletlerarası Özel Hukuk Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.
İş Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ceza Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Yargılama Sürecinde Çatışma Yöntemleri, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Birleşme ve Devralmalar gibi ulusal ve uluslararası alanda birden fazla sertifika programını tamamlamıştır.
İleri derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca bilmektedir.

Av. Merve Sezgin

null

Av. İclal YILDIRIM Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, akabinde de “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programını tamamlamıştır.
Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmakta olup arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
İngilizce bilmektedir.

Av. İclal YILDIRIM

null

Av. Fatma YILMAZ 2021 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, akabinde de “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku” sertifika programını tamamlamıştır.
Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çalışmakta olup arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Av. Fatma YILMAZ

null

Av.Şeyma KINAY Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hukuk eğitimi sırasında birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır.

Boşanma Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukukuna ilişkin alacaklar ve Tazminat Hukuku alanında uzmanlaşmış ve arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Şeyma KINAY

null

Av. Emine TEKİNALP, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünden ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.
Özelikle Ceza Hukuku, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermekte, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.
Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.
İleri derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Emine TEKİNALP

null

Av.Afra FIRAT İstanbul Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programında öğrenimine devam etmektedir.

Aile Hukuku, İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirket Danışmanlığı alanlarında çalışmakta olup, arabuluculuk süreçlerine katılımı ile de bu süreçlerin yürütülmesinde aktif görev almaktadır.

Ulusal ve uluslararası alanda birden fazla sertifika programını tamamlamış, kurgusal mahkemelerde sıkça rol almıştır. Uluslararası alanda ise “Bilişim Suçları (International Law Student Association) ile “İnsan Hakları Bağlamında Kadın (International Law Student Association)” seminer programlarını tamamlamıştır.

İleri düzey İngilizce bilmektedir.

Av. Afra FIRAT

null

Stj.Av.İhsan UYĞUR tam burslu olarak eğitim gördüğü Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Eğitim hayatı süresince çeşitli avukatlık bürolarında staj yapmış, çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.

Özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tazminat Hukuku, Tüketici Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku alanlarında müvekkillerimize hizmet vermektedir.

Av. İhsan UYĞUR